من امین دهقان تریدر، تحلیلگر و مشاور آموزشی در بازارهای بورس و سهام هستم اکثر دوستان تریدر من رو با اسم امینو می شناسند. به مدت ده سال در این بازارها مشغول آموزش و یادگیری روشها و شیوه های سودآور بودم و این مسیر یادگیری تا اخر عمر برای من ادامه خواهد داشت. مثل تمام شما بعد از آشنایی با این بازار در ابتدا با اشتیاق فراوان و رویا پردازی وارد بازار شدم طی صحبت با دوستانی که مدتی در این بازار بودند بدون دانش خاصی مبلغی پول وارد بازار کردم و در مدت زمان کوتاهی آنرا در یک خرید هیجانی از دست دادم.

شوق و اشتیاق فراوان من انرژی لازم برای ادامه را به من می داد.با خودم میگفتم اگر در این بازارمی شود در مدت چند ساعت کل دارایی خود را از دست بدیم پس این قابلیت هم وجود دارد که در مدت چند ساعت بتوانم کل سرمایه خود را دوبرابر یا چند برابر کنم تنها شرط لازم این بود که بجای خرید, فروش انجام میدادم دوباره مبلغی در بازار گذاشتم و دوباره همه آنرا از دست دادم. اینبار کمی صبر کردم.  با کمی  مطالعه در مورد حرکت قیمت و کمی اعتماد به نفس.مبلغ بعدی را وارد بازار کردم وباز هم تمام انرا از دست دادم در این مرحله مدتی به مطالعه اندیکاتورها و سیستمها پرداختم(البته ده سال پیش مرجع و منابع مثل الان  در دسترس نبود  )

بعد از پیدا کردن یک سیستم قیمتی مناسب و کمی تسلط بر روی خط روند مقداری سرمایه وارد بازار کردم. در طی چند روز مبلغ اولیه افزایش پیدا کرد اما قطعا نتیجه را میدانید.هیجان زده شدم و کل مبلغ و سود را از دست دادم.

این روال به مدت چند سال ادامه پیدا می کرد بصورتی که به علت تعدد حسابهای از دست داده لقب”مستر کالر” را به من داده بودند.

در سال سوم متوجه شدم سیستم به تنهایی نمیتواند باعث موفقیت من شود.چون همان سیستم در روزی که از لحاظ روحی فوق العاده بودم بسیار سود آور و در روزهایی که کم انرژِی یا افسرده یا عصبانی بودم بسیار ضررده بود. ترید کردن را متوقف کردم و به بررسی روانشناسی فردی در بازار پرداختم.الان به مدت پنج سال هست که مرتب مدیتیشن و روشهای تسلط بر احساس و فکر را انجام میدهم.نتیجه فوق العاده بود.سودها کم کم پیوسته و مداوم شد و کم کم روی خوش بازار را می دیدم.

این بازار آینه ای شفاف از وجود شماست”.به این جمله اعتقاد قلبی دارم.

بعد از تسلط نسبی بروی محور قیمت و روانشناسی متوجه ارزش بسیار بالای زمان و محور زمان در چارت شدم این ارزش بقدری زیاد است که اگر شما نتوانید بر هردومحور قیمت و زمان مسلط باشید نمیتوانید یک تریدر حرفه ای بشوید.

مباحث گن را جستجو و به مدت چند سال روی آنها شروع به مطالعه کردم. مطالعات و بررسی های من بر روی محور زمان همزمان با آشنایی من با ایچیموکو شد.تمام اعداد و چرخه ها و زوایای گن بصورت فوق العاده زیبایی در ایچیموکو بصورت یک تابلوی نقاشی نمود پیدا کرده بود.

تمام مطالعات خودم را متوقف و شروع به آموزش و بررسی ایچیموکو کردم ایچیموکو دیدگاه و افق جدیدی از بررسی بازار را بروی من گشود دوباره همان ذوق و اشتیاق اولیه را داشتم و بعد از چند سال آموزش و بررسی ایچیموکو سیستم شخصی بر اساس ذات ایچی را برای خودم طراحی کردم

همینجا از استاد و دوست بسیار عزیزم کریس که من را با ایچیموکو آشنا کرد تشکر میکنم چون دیدگاه من و بسیاری از افراد را نسبت به ایچیموکو تغییر داد.

بعد از آن شروع به آموزش کردم .بالاترین درجه یادگیری در هر مطلبی آموزش دادن آن است.

در سال ۹۵ با را ه اندازی “  آکادمی ویو” بررسی نتایج صدها تریدر را شروع  کردم .

نکته جالب این بود که تمام مسیرآشنایی با بازار و ضررهای خودم را که در بالا به آنها اشاره کردم به صورتهای مختلف در تریدرها مشاهده میکردم.بر همین اساس شروع به تدوین مسیری اصولی و تجربه شده کردم و بعد آموزش را شروع کردم این مسیر تا به اینجا رشد کرده و همچنان رشد خواهد کرد این آکادمی برای افراد پرتلاشی است که میخواهند هدفمند و اصولی وارد این بازارها شوند برای افراد پرشوری که می خواهند ذهنیت موفقی بسازند.

من اینجا هستم تا شما را با روشهای اصولی و سودده در این بازارها آشنا کنم تا تاثیرات مثبتی بر زندگی خود بگذارید مطالب آموزش داده شده در آکادمی نه تنها باعث موفقیت شما در بازارهای مالی  می شود بلکه  دیدگاه شما را نسبت به پول و موفقیت تغییر خواهد داد.

شما خواهید آموخت که موفقیت و شکست دو روی یک سکه و دردوجهت مخالف هم نیستند.بلکه موفقیت و شکست هردو در یک جهت و همسو هستند این به شما بستگی دارد که به کدام یک توجه کنید.

با تشکر

امینو 

تیم اکادمی ویو سعی در اموزش اصولی و پایه ای مباحث مربوط به بازارهای سرمایه دارد. برخلاف تمام سیستمهای اموزشی که یکسری اموزش کلاس بندی شده را برای همه افراد تجویز میکنن این اکادمی با تجزیه و تحلیل هر فرد بصورت مجزا پیشنیازها و نوع اموزشهای شخصی و برنامه های شخصی برای هر فرد را تبیین و اجرا میکند. با توجه به تحلیلهای انجام شده از نتایج اکانت  هیستوری شرکت کنندگان به این نتیجه رسیدیم که اکثر تریدرها دارای مشکلاتی مشابه هستند که در نتیجه تکرار چرخه وار این مشکلات همواره نتیجه قبلی یعنی از دست دادن سرمایه را در پی داشتند

مشکلاتی مانند:

  • عدم وجود یک استراتژی ثابت در معاملات و زمانهای مشخص در ترید 
  • عدم یک برنامه هدفمند برای استفاده از سیستم معاملاتی
  • حس انتقام گیری احساسی از بازارکه بیشترین میزان ضررهارا در بر میگیرد
  • اجازه دادن به تریدهای در ضرربرای باز بودن واضافه کردن به میزان حجم و تعداد معاملات درمسیر ضررده قبلی در فواصل کم قیمتی وبدون برنامه و بستن زود به هنگام تریدهای سود ده .
  • استفاده از تعداد زیاد جفت ارزهای مختلف و عدم توجه به همبستگی بین جفت ارزهای خاص.
  • عدم تعادل در ترید و مشکلات غیر سیستمی که باید قبل از هر نوع انتخاب سیستم و ترید، شخصیت تریدری فردآماده برای ترید شود.

با توجه به مشاهده مشکلات بالا این آکادمی تصمیم به اجرای دوره های خود کرده است امیدوارم شما نیز یکی از اعضای خانواده آکادمی ویو شوید تا در این مسیر همراه شما باشیم

با تشکر

آکادمی ویو

 

    سبد خرید