سلام دوست عزیز

من امین دهقان تریدر، تحلیلگر و مشاور آموزشی در بازارهای بورس و سهام هستم اکثر دوستان تریدر من رو با اسم امینو می شناسند. به مدت ده سال در این بازارها مشغول آموزش و یادگیری روشها و شیوه های سودآور بودم و این مسیر یادگیری تا اخر عمر برای من ادامه خواهد داشت. مثل تمام شما بعد از آشنایی با این بازار در ابتدا با اشتیاق فراوان و رویا پردازی وارد بازار شدم طی صحبت با دوستانی که مدتی در این بازار بودند بدون دانش خاصی مبلغی پول وارد بازار کردم و در مدت زمان کوتاهی آنرا در یک خرید هیجانی از دست دادم.

شوق و اشتیاق فراوان من انرژی لازم برای ادامه را به من می داد.با خودم میگفتم اگر در این بازارمی شود در مدت چند ساعت کل دارایی خود را از دست بدیم پس این قابلیت هم وجود دارد که در مدت چند ساعت بتوانم کل سرمایه خود را دوبرابر یا چند برابر کنم تنها شرط لازم این بود که بجای خرید, فروش انجام میدادم دوباره مبلغی در بازار گذاشتم و دوباره همه آنرا از دست دادم. اینبار کمی صبر کردم. با کمی مطالعه در مورد حرکت قیمت و کمی اعتماد به نفس مبلغ بعدی را وارد بازار کردم و باز هم تمام آن را از دست دادم در این مرحله مدتی به مطالعه اندیکاتورها و سیستمها پرداختم(البته ده سال پیش مرجع و منابع مثل الان در دسترس نبود )

بعد از پیدا کردن یک سیستم قیمتی مناسب و کمی تسلط بر روی خط روند مقداری سرمایه وارد بازار کردم. در طی چند روز مبلغ اولیه افزایش پیدا کرد اما قطعا نتیجه را میدانید.هیجان زده شدم و کل مبلغ و سود را از دست دادم.

این روال به مدت چند سال ادامه پیدا می کرد بصورتی که به علت تعدد حسابهای از دست داده لقب”مستر کالر” را به من داده بودند.

در سال سوم متوجه شدم سیستم به تنهایی نمیتواند باعث موفقیت من شود.چون همان سیستم در روزی که از لحاظ روحی فوق العاده بودم بسیار سود آور و در روزهایی که کم انرژِی یا افسرده یا عصبانی بودم بسیار ضررده بود. ترید کردن را متوقف کردم و به بررسی روانشناسی فردی در بازار پرداختم.الان به مدت پنج سال هست که مرتب مدیتیشن و روشهای تسلط بر احساس و فکر را انجام میدهم.نتیجه فوق العاده بود.سودها کم کم پیوسته و مداوم شد و کم کم روی خوش بازار را می دیدم.

این بازار آینه ای شفاف از وجود شماست”.به این جمله اعتقاد قلبی دارم.

بعد از تسلط نسبی بروی محور قیمت و روانشناسی متوجه ارزش بسیار بالای زمان و محور زمان در چارت شدم این ارزش بقدری زیاد است که اگر شما نتوانید بر هردومحور قیمت و زمان مسلط باشید نمیتوانید یک تریدر حرفه ای بشوید.

نکته جالب این بود که تمام مسیرآشنایی با بازار و ضررهای خودم را که در بالا به آنها اشاره کردم به صورتهای مختلف در تریدرها مشاهده میکردم.بر همین اساس شروع به تدوین مسیری اصولی و تجربه شده کردم و بعد آموزش را شروع کردم این مسیر تا به اینجا رشد کرده و همچنان رشد خواهد کرد این آکادمی برای افراد پرتلاشی است که میخواهند هدفمند و اصولی وارد این بازارها شوند برای افراد پرشوری که می خواهند ذهنیت موفقی بسازند.

من اینجا هستم تا شما را با روشهای اصولی و سودده در این بازارها آشنا کنم تا تاثیرات مثبتی بر زندگی خود بگذارید مطالب آموزش داده شده در آکادمی نه تنها باعث موفقیت شما در بازارهای مالی می شود بلکه دیدگاه شما را نسبت به پول و موفقیت تغییر خواهد داد.

شما خواهید آموخت که موفقیت و شکست دو روی یک سکه و در دوجهت مخالف هم نیستند.بلکه موفقیت و شکست هردو در یک جهت و همسو هستند این به شما بستگی دارد که به کدام یک توجه کنید.

با تشکر

امینو

    سبد خرید