تیم اکادمی ویو  به سرپرستی جناب آقای امین دهقان(امینو) سعی در اموزش اصولی و پایه ای مباحث مربوط به بازارهای سرمایه و آموزش فارکس دارد.

برخلاف تمام سیستمهای اموزشی که یکسری اموزش کلاس بندی شده را برای همه افراد تجویز میکنن این اکادمی با تجزیه و تحلیل هر فرد بصورت مجزا پیشنیازها و نوع اموزشهای شخصی و برنامه های شخصی برای هر فرد را تبیین و اجرا میکند.

با توجه به تحلیلهای انجام شده از نتایج اکانت  هیستوری شرکت کنندگان به این نتیجه رسیدیم که اکثر تریدرها دارای مشکلاتی مشابه هستند که در نتیجه تکرار چرخه وار این مشکلات همواره نتیجه قبلی یعنی از دست دادن سرمایه را در پی داشتند.

مشکلاتی مانند

عدم وجود یک استراتژی ثابت در معاملات و زمانهای مشخص در ترید

عدم یک برنامه هدفمند برای استفاده از سیستم معاملاتی

حس انتقام گیری احساسی از بازارکه بیشترین میزان ضررهارا در بر میگیرد

اجازه دادن به تریدهای در ضرربرای باز بودن واضافه کردن به میزان حجم و تعداد معاملات درمسیر ضررده قبلی در فواصل کم قیمتی وبدون برنامه و بستن زود به هنگام تریدهای سود ده .

استفاده از تعداد زیاد جفت ارزهای مختلف و عدم توجه به همبستگی بین جفت ارزهای خاص.

عدم تعادل در ترید و مشکلات غیر سیستمی که باید قبل از هر نوع انتخاب سیستم و ترید، شخصیت تریدری فردآماده برای ترید شود .

با توجه به مشاهده مشکلات بالا این آکادمی تصمیم به اجرای دوره های خود کرده است

 مراحل آموزش در هر دوره:

اطلاعات صحیح و اصولی فقط پنجاه درصد در موفقیت آموزش موثر است.پنجاه درصد دیگر به تسلط مدرس و روش تدریس و توانایی انتقال اطلاعات به کاربران مربوط می شود

جناب آقای امینو با بیش از ده سال سابقه ترید / تحلیل و تدریس در دوره های مختلف روانشناسی بازار و سیستمهای معاملاتی در بازارهای جهانی (فارکس)روش نوین آموزشی خود را در آکادمی ارایه داده است.

روش آموزشی آقای امینو در تمام دوره های آموزشی شامل مراحل کلی زیر می باشد.

 ۱-ارتباط دوستانه با دانشجویان:

شما نمیتوانید مطالب آموزشی خود را بصورت کامل به دانشجویان منتقل کنید مگر با آنها دوست باشید .دوران استاد و شاگرد تمام شده ما در آکادمی ویو یک خانواده هستیم

۲-فنجان خود را خالی کن:

تا زمانی که دانشجو ذهن خود را از اطلاعات قبلی خالی نکند ارایه مطالب آموزشی جدید بی تاثیر است

آقای امینو با برگزاری مباحث روانشناسی در ابتدای هر دوره به دانشجویان کمک میکند تا آمادگی ذهنی لازم برای دریافت اطلاعات صحیح را داشته باشند

۳-ارایه اطلاعات و آموزش- بخش اصلی اول:

در این بخش از آموزش مطالب و اطلاعات پایه ای مربوط به دوره از طریق فایلهای ویدیویی به دانشجویان داده می شود

۴-بررسی هفتگی مطالب :

هر هفته سوالات و پرسشهای کاربران در وبینارهای آنلاین بصورت لایو توسط آقای امینو بررسی میشود

۵-ارایه پلن کاری و برنامه اهداف به دانشجویان

داشتن هدف مشخص پنجاه درصد از مسیر موفقیت است.علت عدم موفقیت اکثر دوره ها ارایه ندادن هدف/مسیر مشخص و مقصد به دانشجویان است. بین هدف و آرزو تفاوتهای اصلی و کلیدی وجود دارد که در اکادمی ویو به ان توجه ویژه ای می شود.

۶-تمرین و تسلط برمباحث واطلاعات داده شده در بخش اول آموزش-بخش اصلی دوم

برای این موضوع در هر دوره آموزشی کارگاههایی منسجم طراحی شده تا کاربران بعد از اتمام مرحله اول آموزش در هرکارگاه به تمرین اصولی روی مباحث بپردازند و در بخش کارگاه در زمانهای معین وبینارهای تکمیلی برای تسلط بر مطالب ارایه میشود.

۷-آمادگی برای ایجاد بازکردن حساب لایو

در این بخش نتایج و مقدار تسلط کاربران در دوره سنجیده می شود و با بررسی هیستوری اکانت دمو آنها اجازه باز کردن اکانت لایو داده می شود

ایچیموکو را حرفه ای یادبگیرید

اندیکاتور ایچیموکو نمودار تصویری از تعادل در بازار است که در اکثر آموزشها بسیاری از افراد با جابجایی اجزا و عدد بازی در این سیستم به خطا رفته اند. ایچیموکو به معنای دیدن تعادل در یک نگاه است یعنی تریدر باید توانایی لازم را برای درک ذات ایچیموکو پیدا کند و با یک نگاه به این سیستم متوجه شود در چه منطقه تعادلی در بازار قرار گرفته.شما می توانید با شرکت در دوره های آکادمی ویو به این توانایی در بازارهای مالی دست یابید.آکادمی ویو تخصصی ترین مرجع آموزش در ایچیموکو است ودرک صحیح از ایچیموکو که توسط امینو(امین دهقان) در دوره های ایچیموکو آموزش داده می شود منحصر بفرد است

آکادمی ویو در ایران برای اولین بار با مدیریت ایشان این دوره ها را آموزش می دهد. امیدواریم شما نیزعضوی از  خانواده موفق و بزرگ آکادمی ویو شوید.

    سبد خرید