مرحله اول

ایجاد محیطی دوستانه برای ارتقا سطح یادگیری

آموزش به معنای انتقال اطلاعات به فرد دیگر است. در تعاریف آموزش آمده است که: آموزش مجموعه ای از رویدادهای “به عمد ترتیب داده شده” است که برای حمایت از فرایندهای یادگیری، طراحی شده است و «یادگیری» یعنی فهم مطلب به‌طوری که بتوان از آن در عمل استفاده کرد.

ما در آکادمی به آموزش فرآیند “یادگیری” می پردازیم و کاربران شرکت کننده در این دوره ها به سطح یادگیری بالاتری می رسند. در روند عادی آموزش- تنها انتقال اطلاعات مهم است. این اطلاعات از طریق فایل / پی دی اف/ کلاس آموزشی یا سایر ابزارهای آموزش در اختیار دانشجو قرار میگیرد.

ما با بررسی های انجام شده بر روند عادی آموزش متوجه شدیم که با وجود اطلاعات کامل باز هم درصد موفقیت کاربران به میزان کافی نبوده و متوجه کمبودی در اینگونه آموزشها شدیم. عاملی که نبود آن باعث کند شدن یادگیری و افت شدید میزان موفقیت در دانشجو می شود.

این عامل بسیار مهم که از عوامل روانشناسی موفقیت می باشد “ارتباط صمیمی و دوستانه ” بین مربی و دانشجو است.”ارتباط” در لغت معادل Communication انگليسي بكار مي رود. در فارسي به صورت مصدري به معناي پيوند دادن، ارتباط دادن مي باشد.

ارتباط داراي معاني فراواني است از جمله انتقال و انتشار آگاهيها و انديشه‌ها؛ ايجاد پيوستگي اجتماعي، فن انتقال اطلاعات و افكار از فردي به فرد ديگر.

ایجاد” حس دوستانه و صمیمیت “عامل تاثیر گذار برای یک ارتباط موفق است.

شما نمیتوانید مطالب آموزشی خود را بصورت کامل به دانشجویان منتقل کنید مگر با آنها ” دوست ” باشید.

هدف آکادمی ویو در مرحله اول آموزش :  ایجاد محیط گرم و دوستانه در جهت افزایش سطح یادگیری و پیشرفت لحظه به لحظه همراه با احساس خوب و بدون داشتن استرس هست.

همواره به یاد داشته باشید که ما در آکادمی ویو یک خانواده هستیم.

    سبد خرید