معامله گری در فارکس چگونه زندگی شما را تغییر می­دهد؟

توسط مقالات عمومی بورس   در   2020-02-18

توانایی های یک معامله گر در فارکس عامل موفقیت او در زندگی است

در مقالات زیادی در مورد ریسک های معامله ­گری در فارکس صحبت شده، اما وقتی مسئله تغییر زندگی شما مطرح می شود، شما واقعا می­خواهید بدانید که آیا فارکس می­تواند زندگی شما را بهتر کند یا خیر؟
در این زمان اهمیت آموزش فارکس بسیار حساس تر می شود.در این سطح “آموزش بورس” دیگر تنها یک سیستم معاملاتی یا چند اندیکاتور نیست.از این گذشته، هیچ کسی وقت خود را صرف مطالعه در مورد ریسکی که پول آنها را از بین می­برد، نمی­کند!
اما قبل از هر چیز، باید برخی از افراد را نا­امید کنیم! معامله در فارکس به این معنی نیست که پس انداز خود را به یک حساب تجاری واریز کنید و سپس تبدیل به یک میلیونر شوید! که در ساحل مارگاریتا می­نوشد و با فراری اش رانندگی می­کند. علیرغم آنچه که ممکن است تبلیغات یوتیوب ادعا کنند، هیچ کسی به طور ناگهانی با تجارت در فارکس به تپه ای از پول دست نیافته است.

ftt 600x217 - معامله گری در فارکس چگونه زندگی شما را تغییر می­دهد؟

کمی واقع بین باشید

یک سناریو بسیار متداول برای معامله ­گران موفق فارکس، داشتن یک درآمد اضافی علاوه بر شغل فعلی خود است که به ایجاد پس انداز، برای کار ها و اهداف آینده کمک می­کند.
برخی از معامله­ گران فارکس، به صورت تمام وقت کار می­کنند، اما آنها بعد از کسب تجربه زیاد و ایجاد انواع دیگری از درآمد غیرفعال، اینکار را انجام می­دهند.
مانند بیشتر بازار های معاملاتی، نتیجه معامله در فارکس متفاوت است، شرایط تغییر میکند و استراتژی ها باید بروز شوند.
بنابراین، بیشتر معامله­ گران فارکس، درآمد با ثباتی ندارند و این درحالی است که بسیاری از معامله­ گران موفق، تلاش می­کنند تا حد امکان، ثبات را در نتایج معاملات خود حفظ کنند.

بازی فراوانی چگونه به معامله گر کمک میکند؟
مطالعه این مطلب

این یک سرمایه گذاری است

بسیاری از مردم، تجارت در بازار فارکس را آسان تر از سایر سرمایه گذاری های مالی می­دانند. با این حال، هنوز یک بازار پیشرفته است.
برای اینکار باید زمان زیادی را روی یادگیری نحوه معامله­ گری در بازار، سرمایه گذاری کنند تا بتوانند به طور مداوم سود کنند.برخی از افراد، استعداد این کار را دارند، و    اینکار برای آنها راحت تر از دیگران است. اما مانند چیز های دیگر، هیچ کسی با تلاش کم، تبدیل به متخصص نشده است.

بنابر این، منطقی است که بعد از صرف مدت زمان کمی برای یادگرفتن معامله ­گری، نتوانید به درستی بازار را تحلیل کنید، و شما نمی­ خواهید این کار را متوقف کنید و به همین دلیل است که بیشتر معامله­ گران فارکس معمولا مدت زمان طولانی را صرف آموزش می­کنند. برخی از آنها سعی نمی­کنند سریع ثروتمند شوند. آنها در تلاشند تا در طی مدت زمانی طولانی، درآمد معقولی داشته باشند.

aw - معامله گری در فارکس چگونه زندگی شما را تغییر می­دهد؟

چقدر احتمال تغییر است؟

درصد زیادی از معامله ­گران فارکس، پول خود را از دست می­دهند. معمولا دو سوم افراد پول خود را از دست می­دهند چرا؟ خب،
در اصل آنها افرادی هستند که به دنبال کسب پول سریع و آسان هستند. نه در مورد بازار تحقیق می­کنند و نه تکنیک های مدیریت سرمایه را درست اجرا می­کنند!
مهارت های متعددی وجود دارد که شما باید در فارکس آنها را یاد بگیرید، این موارد عبارتند از: نظم، مدیریت ریسک، مدیریت صحیح سرمایه و… . اینها همه مهارت هایی    هستند که در جنبه های دیگر زندگی شما هم مفید هستند!
برخی از افراد هستند که که در بخش تحلیل بازار فارکس واقعا خوب عمل میکنند اما روی مدیریت ریسک و کنترل احساساتشان، تسلط ندارند. بنابراین آنها به جای معامله کردن در بازار، شغل پردرآمد تری در تحلیل بازار پیدا می­کنند.(به عنوان تحلیلگر استخدام می­شوند)
دراصل فارکس می­تواند زندگی شما را تغییر دهد، به صورت منطقی، به عنوان درآمد اضافی علاوه بر درآمد فعلی شما.
با پول اضافی ای که از فارکس به دست می آورید، چقدر زندگی شما میتواند تغییر کند؟ با این پول چه کاری انجام می­دهید؟
همچنین فارکس میتواند زندگی شما را به روش های دیگری تغییر دهد. چون دانش و مهارت هایی که کسب می­کنید شما را به یک معامله ­گر تبدیل می­کند مانند درک اقتصاد و نحوه مدیریت سرمایه و ارزیابی خطرات و احتمالات

بهانه تراشی و عادتهای منفی در معامله گری فارکس
مطالعه این مطلب

 

گرداوری و ترجمه : آکادمی ویو

منبع : orbex

اینستاگرام آکادمی ویو 

1 دیدگاه
  1. بسیار عالی بود ممنون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید