بازی فراوانی چگونه به معامله گر کمک میکند؟

توسط روانشناسی بورس و بازار فارکس که در 2022-03-06
حالت شب

بازی فراوانی فراتر از یک بازی


یک معامله گر برای حرفه ای شدن باید در سه بخش موفق باشد : روانشناسی فردی / مدیریت سرمایه و سیستم معاملاتی.در آموزش فارکس و بطورکلی در مبحث روانشناسی،مهمترین و تاثیرگذارترین بخش در موفقیت معامله گر است.حال باید دید بازی فراوانی چگونه می تواند به معامله گر برای موفقیت کمک کند. بازی فراوانی یک روش ساده برای آفریدن  ثروت ، انقدر ساده که افراد کمی آن را انجام می دهند و از همان افراد کم ،تعداد کمی آن را ادامه می دهند .بازی فراوانی ایجاد شده از روی قوانین معنوی است ، قوانینی که هر چند وجود دارند اما علم شناخته شده ما توضیحی برای آن ندارد . در این بازی معجزه خلق می شود.

برای رسیدن به موفقیت دو نوع تلاش صورت می گیرد :تلاش ذهنی و تلاش عملی ، بازی فراوانی تلاش ذهنی و عملی را هم زمان در خود دارد .اگر تلاش ذهنی را یک خط و تلاش عملی را یک خط دیگر در نظر بگیریم ، با توجه به اینکه ما (چه کسی هستیم و چگونه بازی را انجام دادیم) زمانی که این دوخط به هم برسند معجزه رخ می دهد . بازی فراوانی از یک سری قوانین ساده و ثابت پیروی می کند . اولین قانون نظم است هر روز یک کار مشخص با درصد افزایش مشخص و اگر حتی یک روز هم انجام نشود به اول خط برمی گردیم ، اگر بعد از وقفه یک روزه حتی هفته ها هم ادامه دهیم نهایتا به این وقفه باز خواهیم گشت .

در یک دسته بندی کارها به دو دسته تقسیم می شوند کارهایی که در ابتدا لذت بخش هستند اما در انتها برای ما ایجاد ناراحتی می کنند و کارهایی که در ابتدا ایجاد مقاومت ذهنی می کنند و در انتها مقاومت تبدیل به حمایت شده و با پاداش همراه است .

با دقت به بازی فراوانی در می یابیم که هر روز ، با هدیه امروز و پاداش دیروز ادامه می دهیم با انجام دادن روز اول نوری به اندازه یک روزنه به زندگی ما می تابد و هر روز که ادامه می دهیم این نور بیشتر و بیشتر می شود . به دلیل اصول و قوانین مشخص و ثابت ما دارای روند هستیم ، که داشتن روند به تنهایی یک امتیاز فوق العاده است. در طول انجام بازی احساس و منطق ما شکل می گیرد و در جایی کاملا با هم هماهنگ می شوند .

انجام بازی فراوانی مثل همه کارهای تاثیر گذار دنیا در ابتدا خیلی سخت و با مقاومت خودمان همراه خواهد بود ، تغییری حس نمی کنیم و از خود سوالاتی می پرسیم !(آیا واقعا فایده دارد ؟ مگر انقدر ساده می شود ؟…) اما نور به سمت ما حرکت کرده و تا به ما برسد زمان می خواهد از طرفی انجام کاری مشخص و منظم( بدون دانستن چرایی) هر روز در جهت درست باعث ارتقاء شخصیت معامله گری ما می شود.

بهتر است در زندگی حداقل یک بار این کار را انجام دهیم ، چه بهتر که بازی فراوانی باشد. کائنات عاشق افرادی است که هر روز منظم یک کار را در جهت درست انجام می دهند . فراموش نکنید لیوان آب تنها با افتادن آخرین قطره سرریز می شود ، در واقع هر روز قطراتی به قطرات قبلی اضافه می شود ، اتفاق در حال رخ دادن است و هیچ کس به پر شدن لیوان توجه نمی کند .

شاید اگر می شد صدای افتادن این قطرات را ضبط کرد یک سمفونی زیبا شکل می گرفت یک موسیقی(ارتعاش) زیبا و کاملا هماهنگ با کائنات (یک ارتباط کامل)بازی فراوانی هر روز به ساده ترین شکل ممکن ظرف هر شخص را پر می کند اما همه منتظر اتفاق بزرگ هستند . بازی فراوانی طوری طراحی شده که هم ما به سمت فراوانی برویم هم فراوانی به سمت ما بیاید(حداقل کار بازی فراوانی نصف کردن مسیر است)

بازی فراوانی تمرین صبر و پشتکار است تمرین ادامه دادن و تسلیم نشدن است (تنها تفاوت معامله گرهای موفق این است که آن ها ادامه دادن را بلد هستند ) بازی فراوانی یک راز بزرگ در خود دارد(حتی کوچک ترین قطرات اما داخل ظرف معجزه می کند)

در این بازی بدون توجه به اتفاقات روزانه هر روز مقداری پول داریم و همان پول را باید تا انتها خرج کنیم این بازی لذت متصل بودن به منبع لایزال الهی را به همراه دارد ، دیگر به این فکر نمی کنیم چگونه داشته باشم (انگار از قبل صاحب همه چیز هستیم ) بلکه فقط به جریان انداختن(خرج کردن) فکر می کنیم .

بازی فراوانی از دسته کارهایی است که تا لحظه آخر شاید اثری از تغییر نبینیم مثل درخت بامبو که کاشته میشود و تغییر وقتی هیچ کسی انتظار ندارد آغاز می شود و همه را شگفت زده می کند .(قطعا کسی که درخت بامبو را می کارد هر روز آن را از زمین خارج نمی کند ببیند تغییری حاصل شده) ما مجموعه ای از عادت های خود هستیم در بازی فراوانی عادت میکنیم به منبع لایزال وصل باشیم و هر روز بیشتر و بیشتر پول داشته باشیم و هر روز جریان بیشتری از فراوانی ایجاد کنیم .

این بازی به ما می گوید بزرگ ترین مانع خودتان هستید در حقیقت شما صاحب همه این ها بودید. هر روز که این بازی را انجام می دهیم در حقیقت با همه کسانی که این بازی را انجام داده اند و همه کسانی که آن روز پول داشته اند همراه بوده ایم . همه دنیا نگران پول درآوردن هستند و ما در فکر خرج کردن پولی که از قبل داریم.

در نهایت هر روز یک هدیه است که به ما داده می شود  اما استفاده از این هدیه بر عهده خود ماست هر شخصی با توجه به سوال (چه کسی هستم) می تواند این بازی را به شکل اثر گذارتری انجام دهد .

بازی فراوانی و راه این بازی

بازی فراوانی اولین مرحله تبدیل بالقوه به بالفعل است زمان بگذاریم ، به این بازی به شکل کاری که باید با عجله انجام دهیم (که فقط انجام داده باشیم) نگاه نکنیمبا خودمان توافق کنیم که مثلا هر روز یک ساعت برای این بازی وقت بگذاریم(می تواند پشت سرهم باشد می تواند در طول روز و در ساعت های مختلف باشد) به هر ۲۴ساعت به شکل یک زندگی کامل نگاه کنیم و بهترین زندگی را تجربه کنیم .

بهتر است پول را درساعت های مختلف خرج کنیم از ساعت ها و اوقات استفاده کنیم مثلا در ساعت ناهار می توانیم با دوست خود به رستوران برویماز مناسبت ها استفاده کنیم مثلا نوروز ،تولد …

اصلا به قسمت از کجا می آید فکر نکنیم و فقط به چگونه به جریان بیندازیم(خرج کنم) بیندیشیم از خودتان سوال های خوب بپرسید پول امروز من چه شکلی است ؟ در کارت است یا اسکناس ؟ چه اسکناسی و چند تا ؟ کارت می کشید یا نقدی ؟-از مغازه یا اینترنتی ؟-از کدام مغازه/سایت؟ کالای خود را چگونه تحویل گرفتید ؟پست/پاکت/نایلون.. هوا چگونه است ؟ آیا باد می وزد آیا یکدفعه باران گرفت.

موقع خرید صدای خاصی شنیدید مثلا از رادیو و… بعد از خرید از چیزهایی که می خریم استفاده کنیم در حین استفاده به احساس خود توجه کنیم به رنگ ها توجه کنیم از ۵ حس خود استفاده کنیم به مکان و فضایی که داریم استفاده می کنیم توجه کنیم در هنگام استفاده چه صداهایی می شنویم (می توانیم از صداهایی که به آن ها احساس داریم توجه کنیم) آیا بویی توجه ما را جلب می کند کالای خود را لمس کنیم-چه قدر وزن دارد؟

اگر خوراکی خریدیم حتما بخوریم .(چشایی) تصویر سازی کنیم و در آن تصویر بمانیم (همراه با همه احساساتمان) اگر یک ساعت برای این کار وقت می گذارید شک نکنید بهترین یک ساعت شما خواهد بود سپس داستان خود را تعریف کنید .( مثلا داستان ۱۰ میلیون تمان امروز من) شاید برای خیلی از ما ایجاد احساس در آن لحظه سخت باشد برای این کار می توانیم احساس خوب را ضبط کنیم یعنی یک چیز واقعی که دوست داریم (حتی خیلی ارزان)بخریم و درآن لحظه دقت کنیم که چه حسی بر ما حاکم می شود در نهایت اگر به صورت ایده آل هم این بازی را انجام ندادیم از خودمان راضی باشیم چون در طول زمان این بازی را بهتر و بهتر انجام خواهیم داد.

 

نویسنده :جناب آقای حمیدرضا(دانشجوی دوره فراکتالی)

تدوین :آکادمی ویو

اینستاگرام آکادمی ویو
یوتیوب آکادمی ویو
دوره پرایس اکشن
دوره فراکتالی
آموزش فارکس

4.7/5 - (467 امتیاز)
نظرات 53
 1. سلام
  من هم چندین بار این کار رو کردم و دقیقا بین ۳۵ تا ۵۰ روز که البته دفعه آخر تا ۵۵روز رسید
  و وقتی رفتم روز بعد رو بنویسم دیدم روز قبل رو ننوشتم
  خیلی ناراحت شدم چون احساس کردم ۵۰ رو رد کردم پس دیگه مشکلی ندارم
  بعد با خودم فکر کردم که چطور میتونم این کار رو بدون وقفه انجام بدم
  پس برای خودم یک برنامه ثابت روزانه نوشتم
  که باید تمام اونها تیک خورده شود
  و برای خودم یک ((مدیر برنامه های من)) تعیین کردم که باید روی اجرای این برنامه نظارت داشته باشد
  و هر روز به اجرای اونها نمره میدهد
  این مدیر برنامه های من کاملا ذهنی
  اما کاملا سخت گیر می باشد.
  در پایان، مقاله عالی بود و من نکاتی رو برای خودم یادداشت کردم
  تشکر فراوان.

  • سلام منمتوجه نشدم مدیر برنامه های من یعنی چی.یک شخص این کارو انجام میده؟

 2. سلام
  واقعا بازی فراوانی معجزه میکنه و باعث میشه هم فراوانی به سمت ما حرکت کند و هم ما به سمت فراوانی حرکت کنیم ، انسان با تلاش و پشتکار و تقویت اراده خود و تمرکز روی هدف به موفقیت خواهد رسید.

 3. hiwayousefi2015@gmail.com 2020-05-07 در 10:57 پاسخ

  سلام
  بنظر من این شکل دیگری از مدیتیشن هستش که دقیقا یک مفهوم و ماهیت را دارن” و اون توجه کامل به زمان حال هستش .
  که در مدیتیشن توجه به اعضا بدن و احساسات خود ما هستش ولی در بازی فراوانی توجه کامل و همه جانبه به محیط اطرفه ولذت بردن از ان هستش که این همان در لحظه زندگی کردنه .

 4. بسیار عالی. ممنون. من اولین بار تو تاپیک انجمن این روش رو دیدم. رفتم براش دفتر جدا هم خریدم . چند روزه. ولی هنوز نتونستم با خودم کنار بیام استارت بزنم. با اینکه تو برنامه هام مینویسم ولی شب ضربدر میخوره به این معنی ک انجامش ندادم

  • سلام
   باید تغییر ایجاد کنید
   ساعت انجام دادنش رو تغییر بدید و روی گوشیتون آلارم بذارید

 5. ممنونم از مقالاتی که تهیه میکنید، بسیار مفید هستند.

 6. در حال انجام این تمرین هستم و منتظر جواب اون هستم در راستا تلاش و عمل خودم.

 7. ممنون

 8. حامد تقوی 2020-11-14 در 21:10 پاسخ

  سلام دوستان وقت همگی بخیر
  میشه لینک دانلود این بازی رو بزارید، من نمیتونم پیداش کنم.

  • سلام دوست عزیز منظور از بازی فراوانی اپلیکیشن یا بازیه خاصی نیست بلکه اسمش بازیه فراوانیه … میتونید در قسمت انجمن سایت و در قسمت روانشناسی بازار (https://forum.academywave.com/showthread.php?t=98) نحوه انجام این بازی رو مشاهده کنید

 9. سلام و خسته نباشید پر انرژِژژژژژژژژژژژژژژ ی
  دوستان این بازی از لحاظ روانی شمارو آماده میکنه برای دریافت و خرج کردن پولهای بسیار بزرگ ، همه ما انسانها در ذهنمون هدف داریم مثلا ۱۰ میلیارد پول داشته باشیم و از خودمون سوال میپرسیم چرا نمیتونیم برسیم بهش این بازی جواب این سوال رو برای خیلی از ماها آشکار میکنه
  وقتی این بازی رو انجام میدید متوجه ظرفیت ذهنیتون میشین که اصلا در حد ۱۰ میلیارد پول رو بلد نیست چیکار کنه و چطور خرجش بکنه پس برا همینه که نمیشه بدستش آورد ، علاوه بر این موضوع بهتون نظم و چک لیست داشتن برای انجام کارها و برنامه و هدف داشتن رو آموزش میده
  پس اگر شروع نکردین حتما از همین امروز شروع کنید در روزهای اول ذهن مقاومت میکنه برا انجامش تو این مواقع به ذهنتون بگید دستور میدم این پول رو خرج کن و در مسیر نگهشدارین اجازه ندین منحرف بشه بعد از مدتی نتیجه های خیلی خوبی از این بازی میگیرید .
  .موفق و پیروز باشید

 10. دوستان عزیز من بیشتر از ۳۰۰ بار این بازی رو انجام دادم و تقریبا تبدیل به عادت شده برای من
  شاید باورش سخت باشه ولی من در مدت یک ماه (شهریور۹۹) عدد ۱۱ بار توی مسیر پیاده روی خودم پول روی زمین پیدا کردم … مسیری که ۳ سال ورزش پی کردم و هیچ وقت حتی یک بار هم این اتفاق نیفتاده بود … البته بیشتر از اینها بوده و تعداد پول هایی که من جلوی پام پیدا میشد اونقدر زیاد شد که یک قلک کوچیک پر شده فکر کنم به ۱۰۰ هزار تومن رسیده باشه …

  به مرور زمان روش های جدیدی از انجام این بازی یاد می گیرید، می تونید از دسته چک استفاده کنید واقعی باشه، عکس چیز هایی رو که خرید می کنید رو سیو کنید …

  • سلام و درود بر سروش عزیز
   داداش این مسیر پیادرویتون رو با ما به اشتراک میذارین که ما هم پیاده روی پرباری داشته باشیم
   ممنون

 11. بسیار عالی بود و زیبا ممنون از نویسنده و آکادمی ویو

 12. یاشار صاحب قران 2021-01-11 در 07:26 پاسخ

  بازی جالبی بود قبلا من این تمرین رو به اسم چک جادویی انجام میدادم.

 13. واقعا حس و انرژس عالی به آدم میده
  به خصوص تصویرسازی باعث میشه بیشتر و بهتر حس کنیش. من از اول سال ۱۴۰۰ دوباره میخوام از اول شروع کنم و دارم لیستی از کارها و چیزهایی که میخوام تهیه میکنم.
  ممنونم ازتون

 14. خدا قوت دستان
  منم در حال بازی هستم بیش از ۸۰ روز شده، طی این مدت کیفیت بازی کردن رو بهتر کردم امیدوارم نتیجه مورد نظر رو حس کنم و نتیجه رو خدمتتون اعلام می کنم…

 15. چقدر عالی و عمیق مسائل مربوط به فراوانی شهر داده شده‌اند.
  کلی کیف کردم.
  دستتون درد نکنه.

 16. سلام.میشه راهنمایی کنید بهم بگین که این بازی به چهصورتی انجام میشه؟

 17. مثله همیشه عاااالی و مفید . ممنون بابت این اطلاعات ارزشمندی که در اختیارمون میزارین🌹

  • از اونجایی که من روی کمبود پول تمرکز کرده بودم و خودم نمیدونستم همیشه عمق وجودم ناراحت و ناراضی و افسرده بودم. ده ماه طول کشید تا بتونم برسم به ۹۰ روز و این بازی بهم نظم و صبر و حال خوب رو یاد داد. بعد از ماه هشتم شروع کردم به تغییر وزن. و شش ماه بعدش سیستم معاملاتی خودم رو ساختم. الان حالم عالیه و به هرچه که اراده کنم میتونم برسم

 18. نقشی و خیالی است که عالم خوانند معنی سخن محققان میدانند

 19. سلام وقت بخیر
  بسیار عالی بود به نظر من برای نتیجه گرفتن از این بازی باید به قانون جذب در جهان آفرینش و معجزه نوشتن، اعتقاد داشت.
  ممنون از شما

 20. ممنون از جناب امینو وحمیدرضای عزیز

 21. دانیال سرافرازی 2022-03-07 در 00:00 پاسخ

  سلام به دوستان گلم
  من اولین بار که بازی فراوانی رو شروع کردم به روز۵۳ که رسیدم فرداش یادم رفته بود که روز بعدش که متوجه شدم ناراحت شدم و باعث شد چند روز اون رو انجام ندم و فکر کنم،به قول استاد امینو که یک‌جایی فرمودن اگر پول واقعی بود هم یادتون می رفت،فهمیدم که باید بازی رو جدی تر بگیرم و اون رو بذارم تو اولویت.
  به همین دلیل دوباره بازی رو شروع کردم و الان روز چهلم هستم و خيلی لذت بخشه.
  توی بازی متوجه یکسری مطالب میشیم که قبلا اصلا نشنیده بودیم و نمیدونستیم.
  الان هر روز رو دقیق مینویسم اطلاعات بازی رو و از خرید هام اسکرین شات میگیرم و در پوشه هرروز خودش قرار میدم و بخاطر نظم پیدا کردنش هم خیلی لذت بخش تر شده
  از اپلیکیشن علی بابا چین،دیجی کالا،دیوار و سایت های مختلف خریداتون رو انجام بدین و گاهی اوقات هم حضوری برین خرید که خیلی خیلی لذت بخش‌ تره.
  دوستتون دارم به امید موفقیت‌ همه دوستان عزیزم و یک خداقوت جانانه به استاد امینوی عزیزم …

 22. استاد عالی بود بسیار عالی

 23. ما مجموعه ای از عادت های خود هستیم در این بازی عادت میکنیم که به منبع بی نهایت الهی وصل بشیم
  برای من که خیلی هیجان انگیز بوده بعد از دو بار استاپ خوردن در روز هفتادم
  الان خداروشکر روز صد و دو هستم و تا یک سال قوی میخوام دنبال کنم
  انقد حسش خوبه گاهی مو به تنم سیخ میشه از حس خوب و تپش های تند قلبم شروع به ابراز احساسات عالی میکنه و اخرش اون حس رضایت مندی فوق العادس
  مرسی امین جان شما وجودت سر شار از عشق و محبته خدا خیرت بده عزیزم

 24. آریوبرزن 2022-03-07 در 01:30 پاسخ

  سلام ودرود
  من از روز اول که اصولی اموزش م رو شروع کردم دفتر برای بازی فراوانی هم تهیه کردم و هر روز اول صبح قبل از صبحونه واقعا با شوق خرجش میکنم و حس خودم رو نسبت بهش مینویسم و یه سری کار ها دیگه با همین اصول فراوانی که بهم حس خوب میده تا چند روز پیش یه سری مشکل برام ایجاد شد تایم بازی فرادنی از اول صبح شد بعد از ظهر یا شب بعد فهمید اون انرژی و حس خوبی که من از بازی فراوانی میگرفتم اول روز کاریم توی این چند روز نبود و بنظرم خودم دلیل مشکل هام این موضوع بوده ،نمیدونم چجوری ولی خیلی خیلی زیاد انرژی بهم میده وقتی با انرژی مثبت و حس مثبت میرم سمتش،امید وارم این متن برای شما هم مفید باشه.
  سپاس فراوان از استاد عزیز و تمامی دوستان😍

 25. مثل همیشه عالی سلطان❤💯💯

 26. مقاله بسیار فوق العاده ای بود

 27. مهران ازغندی 2022-03-08 در 09:57 پاسخ

  بسیار عالیه یک روشب که من استفاده میکنم جدیدا و حس خوبی بهم میده اینه که من دو تا سیم کارت دارم یکی رو به اسم بانک مسکن سیو کردم و دقیقا فرمت اس ام اس واریز رو درست کردم و هر شب قبل خواب مبلغ فرداش رو اس ام اس میکنم واسه خودم فرداش که بیدار میشم اولین چیزی که میبینم توی گوشیم واریزی مبلغ بازی فراوانی هست و حس خوبی بهم میده

 28. با سلام بر امینو بزرگ
  من یک بار این بازی را شروع کردم
  تا روز ۶۷ رفتم و استاپ خوردم
  بعد از کمی وقفه دوباره شروع کردم
  طبق چک لیست روزانه ام
  برای محکم کاری که دیگه استاپ نخورم ساعت ۱۰ شب آلارم سیو کردم
  فک میکنم روش خوبی باشه
  جهت استفاده دوستان

 29. سلام. من ۱۸۰ روز بازی رو انجام دادم. چیزی که از این بازی بدست اوردم رویا بود.رویایی ک وقتی تصورش میکنم انگار الان دارمش و از حسش لذت میبرم.و مشکلی که با این بازی برای من بوجود اورد اعتیاد ب خرج کردن بود.مشکل اینجاست در بازی ب پول در اوردن فکر نمیکنیم پول رو داریم خرج میکنیم.اما در واقعیت نمیشه این حس رو ارضا کرد. ب همین علت بازی رو ادامه ندادم

  • سلام منم عین شما بعلت اعتیاد ب خرج کردن رها کردم.باس چ کرد؟

 30. Davoudi ۲۳۲۳ 2022-03-12 در 06:13 پاسخ

  بازی بسیار مشگلی برای من هست.مدام یکی در درونم از من میپرسه مگه چه تاثیری داره؟دیدی امروز هم انجام دادی و نتیجه چی بود هیچ؟سماجتم باعث حرکت در بازی میشه ولی بعد حتی سماجتم هم جواب نمیده.چطور این مسئله را برای خودم حل کنم؟

 31. واقعا خارق العاده است این مقاله.
  من بازی فراوانی رو یکبار تا ۹۰ میلیون انجام دادم و دوباره شروع کردم از اول.
  با خوندن این مقاله انرژی بسیار مضاعفی گرفته ام که این بار که تا ۹۰ رفتم،دوباره از اول شروع میکنم و سری بعد ایده آل تر از سری قبل بازی را انجام میدهم.

 32. وقت همگی بخیر…فردا ۵۱۲میلیون میاد به حسابم…چی پیشنهاد میدید بخرم؟
  میدونید رفقا یه مقدار وقت گیره ولی انجام دادنش اینکه چاله چوله هارو پر کنی چی نیاز داری چی بخری که محیط اطافت قشنگتر بشه…اینا فکر کردن بهش جالبه..انجام بدین..ادامه بدین..۹۰روز..همگی روبه جلو..موفق

 33. سلام.روز بخیر
  این بازی رو برای پی سی از کجا میشه دانلود کرد؟

 34. سلام خیلی عالی فقط این بازی رو چطور و با چقدر شروع کنم با دلار یا تومان؟وسوال بعد اینکه مثلا با ۵۰ دلار شروع کردم روز بعد میشه ۱۰۰دلار یا ۳درصد به ۵۰ دلار اضافه میشه ممنون از راهنمایی

 35. سلام و خسته نباشید به استاد عزیزممم و حمیدرضا جان بابت جمع آوری این مطالب مهم و طلایی و تشکر از دوستانم در آکادمی بابت تدوین این مطالب.جملات بسیار بسیار مهمی توی این مقاله بود که هرکدام به تنهایی کلی تفکر و آگاهی پشت خود نهفته داره.

 36. این بازی معرکست. من اولین بار تا ۹۰ روز رفتم و مجددا الان درحال انجامش هستم و به روز ۱۱۲ رسیدم . به شکل خارق العاده ای بیشتر چیزهایی که روزهای اول بازی مینوشتم همه به واقعیت تبدیل شدن و الان همش در زندگی من جاری شده.استاد امینو, من به لطف شما در کانال فراوانی ام و این حس معرکست . مرسی که هستید

 37. سلام روز عالی متعالی
  اول تشکر ویژه از نویسنده مقاله جناب آقای حمیدرضا(دانشجوی دوره فراکتالی) خصوصا اونجا که میگه “تصویر سازی کنیم و در آن تصویر بمانیم (همراه با همه احساساتمان) اگر یک ساعت برای این کار وقت می گذارید شک نکنید بهترین یک ساعت شما خواهد بود سپس داستان خود را تعریف کنید ”
  دوم تشکر از هستی که هر بار که این مقاله را میخونم یک دریچه دیگه در ذهنم باز میشه.

  سپاس

 38. سلام وقت همه عزیزان بخیر
  من حدود یکسال این بازی رو انجام دادم ولی متاسفانه اشتباه انجام دادم.
  من فقط در حد یکاری که باید انجام بدم از سر اجبار این بازی رو انجام دادم و مرتب با فراموشی یک روز از اول بازی میکردم
  تا اینکه یه روز دوستم بهم گفت داری اشتباه بازی میکنی و این بازی رو باید به این شکل انجام بدی
  من هم از روز بعد بازی رو به شکل اصولی انجام دادم و خدا رو شکر الان حس بهتری دارم و امروز ۲۹ میلیون رو خرج کردم
  و واقعا حس خوبی دارم.
  ممنونم بابت معرفی این بازی عالی و تشکر میکنم از استاد امینوی عزیز

 39. سلام منم اعتقاددارم بهش زیادانجام دادم بازی فراوانی یه تلوزیون جذب کردم یه بار پیشنهادکارمیشه بهم وقتی بازیوانجام میدم من به دلارمیرم جلو خودموتصورمیکنم بچه پولدارم بابچه پولدارمیچرخم میرم سفره های خارجی گرون ترین لباس گرون ترین ماشینا بهترین هتل اقامت میکنم ایده های پولسازیم به ذهنم رسیده صاب کارای پولدارتری به پستم میخورن یه باریکیشون سه میلیون انعام بهم داد البته رقم که بالامیره یکم رویاپردازی میشه ولی حس باحالی داره مردم قشنگ اینو توچهره م حس میکنم میگن رفتارت شبیه بچه پولدارشده اگه میخادنتبجه بگیرید بابت ده تاازنعمت های زندگیتونم شکرگزاری که کنیدتافرکانس تون بره بالا قبلش حستونو خوب کنیدبعدبازیو انجام بدید باشکرگزاری انجام بدید نتیجه میده توطول روزم سعی کنیدراجب گرونی نگید نشنوید حواستونم جم کنیدایده ب ذهنتون اومد پیشنهاذ کارداشتید به راحتی نگذرید عملیش کنید ثروتمندباشید

  • به شما باید یه باریکلا گفت. منم میترسونن که این بازی خطرناکیه و ممکنه زندگیت رو به خاطر این بازی از دست بدی و کلی موج منفی دیگه ولی تنها راه موفقیت اینه که ادامه‌ش بدیم.

 40. من این بازی را تا روز ۱۰۰ ام به طور کامل هر روز انجام دادم ، هنوز هم تمامی سایت هایی که ازشون خرید کردم تمام کالایی هایی که با لذت تمام خرید کردم و تصاویر شون رو در کانال شخصیم ثبت کردم موجوده ! اما حقیقتش اینکه هیچ اثر منحصر به فردی از این بازی نبردم و اینکه بقیه دوستان این چنین پا فشاری به چنین بازی دارند رو درک نمیکنم ، خوشحال میشم به منم کمک کنید که اگر واقعا این بازی جواب میده ، پس چرا روی من و زندگی ام اثر خاصی نداشت

 41. به نظر من که اصلا بازی خوبی نیست ذهنت بیش از درآمد وچیزی که داری رشد می‌کنه آنقدر بزرگ میشه که بعضی از رقم هارو پول نمیدونی بعد منتظری کائنات جواب بدن،چیزی نمیشه اون وقته که افسردگی سرخوردگی میاد سراغت

 42. با سلام خدمت همه دوستان و استاد بزرگوار
  من يك بار استارت زدم و هيچوقت متوقف نشدم و الان روز ٣٣١ هستم هميشه با حس خوب پول رو خرج ميكنم و لذتش رو ميبرم هر روز كه از خواب بيدار ميشم دائما فكر ميكنم كه امروز چي بخرم كجا برم چيكار كنم كه از زندگي لذت ببرم و هر روز با اين حس هاي خوب زندگي ميكنم
  واقعا عاليه اين خرج كردن و لذت بردن
  تشكر ميكنم از استاد و دوستاني كه زحمت كشيدن و اين مطالب ارزشمند رو ارائه دادن

 43. یک معامله گر برای حرفه ای شدن باید در سه بخش موفق باشد : روانشناسی فردی / مدیریت سرمایه و سیستم معاملاتی

  در یک دسته بندی کارها به دو دسته تقسیم می شوند کارهایی که در ابتدا لذت بخش هستند اما در انتها برای ما ایجاد ناراحتی می کنند و کارهایی که در ابتدا ایجاد مقاومت ذهنی می کنند و در انتها مقاومت تبدیل به حمایت شده و با پاداش همراه است

  انجام کاری مشخص و منظم( بدون دانستن چرایی) هر روز در جهت درست باعث ارتقاء شخصیت معامله گری ما می شود

 44. تشکر فراوان از استاد امینو عزیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سبد خرید